-
Flavored Pretzels - Top Shelf Pretzels
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Food is Medicine
Regular price $50.00 USDRegular priceUnit price per -
Fresh Herbs
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price per -
Fresh Salsa - Guthrie Farms
Regular price $11.50 USDRegular priceUnit price per -
Frozen Pesto
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price per -
Goat Milk Cheese - Prairie Thyme
Regular price From $7.50 USDRegular priceUnit price per -
Goat Milk Soap - McCoy's Meadows
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price per -
Grain Mustard - Avery Acres Farm
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price per -
Granola Bars - Cyndie's Kitchen
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Heirloom Ginger Ale
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Herbal Tinctures
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price per -
Hot Sauce - Avery Acres
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price per -
Hummus - Guthrie Farms
Regular price $8.50 USDRegular priceUnit price per -
Hummus - Sixth Day Snacks
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price per -
I Heart Local
Regular price $37.00 USDRegular priceUnit price per -
Infused Olive Oil - Okla-Talian
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price per -
Jams - Grammy Jams, Chick & Egg Co.
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price per -
Kids Farm Camp (Science) 2025 June 9th-12th
Regular price $150.00 USDRegular priceUnit price per -
Kids Farm Camp 2025 (Farm Skills) June 23th-26th
Regular price $150.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Kombucha - Small Batch
Regular price From $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Lit Again Products
Regular price From $4.50 USDRegular priceUnit price per -
Local Farm Sampler
Regular price $65.00 USDRegular priceUnit price per -
Local Honey - Ide's
Regular price From $12.00 USDRegular priceUnit price per -
Local Poultry - Prairie Creek Farms
Regular price From $16.00 USDRegular priceUnit price per -
Magnesium - The Rooted Willow
Regular price From $15.50 USDRegular priceUnit price per -
Mama Helen's Pumpkin Bars
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Microgreen Salad Kits
Regular price From $6.50 USDRegular priceUnit price per -
Milk & Cream - Swan Brothers Dairy
Regular price From $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Milk Subscription 2 gallons
Regular price $17.00 USDRegular priceUnit price per -
Milk Subscription 3 gallons
Regular price $25.50 USDRegular priceUnit price per -
Milk Subscription 4 gallons
Regular price $34.00 USDRegular priceUnit price per -
Mixed Microgreens Powder
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price per -
New In Town
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price per -
Non-Toxic Cleaner - EOS
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price per -
Oklahoma Tea Towels
Regular price $17.00 USDRegular priceUnit price per -
Pasta Sauce - Vero Italiano
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price per